Školní meme komiks I.

Tentokrát vám přináším sadu pěti komiksů ze školního prostředí. Jak to u meme bývá jsou alespoň z části inspirovány životem lidí. Tedy s mírnými úpravami. Ať se vám série libí a klidně se o ně podělte s přáteli třeba přes Facebook. Srandy není nikdy dostatek 🙂

Opět jsou vytvořené v aplikaci Rage Maker. I když tentokrát jsem musel použít na úpravu jednoho vkládaného obrázku GIMP, což je taková náhrada za Adobe Photoshop, protože je zdarma. Na složitější meme komiksy, kde potřebujete překrývat anebo spájet více meme obrázků dohromady je super. Sice by se to určitě dalo udělat i  v klasickém kreslení, ale pokud si na to zvyknete dosáhnete lepších výsledků.

Pro roli učitelů jsem zvolil meme like a sir také známé feel like a sir. Celkem často se používá například na 9gag.com.

Čarodejnice

Tady jsem trochu rozmýšlel nad vhodným použitím tváří na konec. Vzhledem k tomu, že zde jsou skuteční meme fandové, tak jsem se nebál použít Bitch Please a pro Derpínu zaslouženou ženskou variantu Okay Guy.

Co je to inseminace

U tohoto komiksu jsem si zkusil prolínání obrázku, které se stalo oblíbené zvláště na konci roku 2012. Like a sir je překryt Are You Serious Face. Derp se nám zase promění v Oh God Why.

Domácí úkol

Jako hodná učitelka se často používá meme Grandma.

Derpe řekni mi něco od Mozarta

Tohle byl pokus o skloubení Like a Sir a Are you kidding me. Chtělo by to tablet 🙂

Spojenec ve válce s pavouky

Tenhle jsem udělal ještě před Vánoci, když jsem si četl na wikipedii o Sýkorkách a jestli se mají krmit. Když jsem pak v obchodě kupoval lojové koule, tak mi to nedalo a koupil jsem půlkilovou 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Komiks. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Školní meme komiks I.

  1. Honza napsal:

    Jo jo nějak tak to chodí :D:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.