Business Baby set I.

Připravil jsem pro vás set obrázků Business Baby, které jsou volně přeložené do češtiny. Některé texty se musely upravit, aby dávali smysl, ale snad to nenaruší koncept tohoto mému.

Meme Business Baby patřil mezi to nejlepší, co se v únoru objevovalo na stránkách 9gag, kde jsem si jej také všiml. Zároveň jej využívalo i spousta větších magazínů pro parodování podnikání a současného ekonomického smýšlení lidí zvláště v USA. I díky tomu se mu věnovalo tolik místa a prostoru. Na rozdíl od v současnosti nejvíce využívaných obrázkových meme (confession bear, succes kid anebo good guy greg), zde není moc prostoru pro nějaké vcítění se anebo vlastní zkušenosti. Tvůrci tedy musí být originální a opravdu se snažit vymyslet něco vtipného či šíleného.

V tomto setu jsem vynechal všechny sprostější varianty, ale pokud by byl zájem můžu je zvlášť přeložit a dát do dalšího.

business-baby-01 business-baby-02 business-baby-03 business-baby-04 business-baby-05 business-baby-06 business-baby-07 business-baby-08 business-baby-09 business-baby-10

business-baby-11

Doufáme, že se Business Baby líbilo. Pokud tak jej nasdílejte i kamarádům, ať se také pobaví.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grafika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.